Eğitim sektöründe hizmet veren firmamız 2014 yılında resmi olarak kuruluşa geçmiştir. 2014 yılın da müşterilerimizin ihtiyaçlarına ilk elden cevap vermek ve bilgi güvenliğini sağlamak adına firmamız BTK tarafından izinle STH lisansı alarak bir Telekomünikasyon operatörü olmuştur.

2015 yılın da Elektronik Ticaret Kanunu ve BTK yetkilendirme Yönetmeliklerinde yapılan değişiklikler nedeniyle, mevcut telekomünikasyon hizmetlerimizi çözüm ortağımız Operatörlere aktararak hiç bir mağduriyet yaşanmadan STH lisansımız iptal edilmiştir.

Bugün, Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, Bilgi Teknolojileri alanında müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına çözümler sağlıyoruz. Yazılım ve Donanım ihtiyaçlarınıza ilk elden hizmet veriyoruz.

Hayatta para dan daha önemli değerlerin olduğunu düşünüyoruz ve farklı çizgilerin sahibiyiz. Bu yüzden alanında uzman personelden oluşan bir ekip ve yüzlerce mutlu müşteri portföyüne sahip bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyor ve TEKNOPROMER ailesine sizleri de bekliyoruz.